+48 32 734 03 15

biuro@spoiwex.pl

tel./fax:

+48 32 734 03 15

adres e-mail

biuro@spoiwex.pl

Stabilizacja

hydraulicznym spoiwem drogowym

Drohart

- szybki przyrost nośności
- stabilny przyrost wytrzymałości
- wysoki poziom absorpcji wody
- zalecany do gruntów spoistych i przewilgoconych niespoistych

szczegóły

Osuszanie

wapiennym spoiwem drogowym

STABIFEN

- wysoki poziom absorpcji wody
- szybki przyrost nośności
- niskie dawkowanie na m3 -> mniejsza ilość przejazdów rozsypywaczem
- skuteczna poprawa urabialności i zagęszczalności gruntu

szczegóły

Ogólne warunki sprzedaży

Pliki do
pobrania

Ogólne Warunki Sprzedaży, zwane dalej OWS zostały wprowadzone na podstawie uchwały zarządu Spoiwex Sp. z o.o. i zaktualizowane z dniem 09.01.2020 roku. 

OWS mają zastosowanie we wszystkich kontraktach handlowych, w których Sprzedawcą jest Spoiwex Sp. z o.o. W przypadku podpisania umowy indywidualnej zastosowanie mają zapisy wynikające z tej umowy. 

Ze względu na posługiwanie się OWS w formie elektronicznej, do związania stron ich warunkami nie jest wymagane dostarczenie ich przy zawarciu umowy. Wystarczające jest umieszczenie ich na stronie internetowej spółki Spoiwex w taki sposób, aby druga strona umowy mogła je przetwarzać i przechowywać w trakcie czynności związanych z realizacją umowy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów do zapoznania się z Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Zarząd Spoiwex Sp. z o.o.


Pliki do pobrania:

wróć

Wiodący producent hydraulicznych spoiw mineralnych

Spoiwa dla inżynierii drogowej i kolejowej a także budownictwa kubaturowego, hydroinżynierii oraz górnictwa podziemnego.

sprawdź naszą ofertę

Firma Spoiwex sp. z o.o. to wiodący producent hydraulicznych spoiw mineralnych (drogowych, budowlanych). Oferta obejmuje wysokiej jakości produkty DROHART przeznaczone do stabilizacji i ulepszania gruntu oraz wzmacniania podłoża. Spoiwo ulepszające Stabifen przeznaczone do wzmacniania i osuszania gruntu oraz spoiwa Terramix Hydro dla hydro-inżynierii. Produkujemy również Spoiwa HSG przeznaczone dla górnictwa podziemnego. Zajmujemy się również badaniami i doradztwem technicznym w zakresie doboru materiałów i technologii. Od 2013 roku świadczymy usługi dla sektora energetycznego w zakresie odbioru i zagospodarowania ubocznych produktów spalania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.