+48 32 734 03 15

biuro@spoiwex.pl

tel./fax:

+48 32 734 03 15

adres e-mail

biuro@spoiwex.pl

Stabilizacja

hydraulicznym spoiwem drogowym

Drohart

- szybki przyrost nośności
- stabilny przyrost wytrzymałości
- wysoki poziom absorpcji wody
- zalecany do gruntów spoistych i przewilgoconych niespoistych

szczegóły

Osuszanie

wapiennym spoiwem drogowym

STABIFEN

- wysoki poziom absorpcji wody
- szybki przyrost nośności
- niskie dawkowanie na m3 -> mniejsza ilość przejazdów rozsypywaczem
- skuteczna poprawa urabialności i zagęszczalności gruntu

szczegóły

O firmie

Rozwiązania dla budownictwa i górnictwa

Spoiwex Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem nowoczesnych spoiw hydraulicznych przeznaczonych dla inżynierii komunikacyjnej (drogowej, kolejowej, lotniskowej), hydro-inżynierii, budownictwa kubaturowego oraz górnictwa podziemnego. Dodatkowo świadczymy usługi dla sektora energetycznego w zakresie odbioru i zagospodarowania ubocznych produktów spalania z elektrowni. Zajmujemy się również badaniami i doradztwem technicznym w zakresie doboru materiałów i technologii.

 

Charakterystyka produktów

Nasze rozwiązania charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale są zarówno ekonomicznei ekologiczne. Stawiamy na rozwój nowych technologii, a nasi inżynierowie i technolodzy dokładają wszelkich starań, żeby nasze produkty odpowiadały rosnącym wymaganiom i potrzebom nowoczesnego rynku budowlanego. Główne obszary zastosowań to:

  • stabilizacja gruntu (spoiwo drogowe DROHART, Terramix)
  • ulepszanie gruntu (spoiwa drogowe DROHART, Terramix, Stabifen)
  • wykonywanie pionowych przegród przeciwfiltracyjnych (spoiwa Terramix Hydro)
  • wykonywanie wykopów wąskoprzestrzennych (spoiwa Terramix Hydro)
  • wykonywanie pasów podsadzkowych (spoiwa górnicze HSG)
  • wypełnianie pustek poeksploatacyjnych (spoiwa górnicze HSG)

Transport i dostawa

Dysponujemy własnymi środkami transportu i możemy dostarczać spoiwa na miejsce przeznaczenia przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Wszystkie samochody wyposażone są kompresor, a kierowcy mają duże doświadczenie w poruszaniu się w warunkach budowy czy kopalni.

Realizacja zamówień

Zamówienia realizujemy na bieżąco, z jednodniowym wyprzedzeniem. Doskonała znajomość realiów rynku budownictwa drogowego sprawia, że wiemy jak ważne jest żeby terminowo realizować dostawy materiału i niepotrzebnie nie wstrzymywać prac.

wróć

Wiodący producent hydraulicznych spoiw mineralnych

Spoiwa dla inżynierii drogowej i kolejowej a także budownictwa kubaturowego, hydroinżynierii oraz górnictwa podziemnego.

sprawdź naszą ofertę

Firma Spoiwex sp. z o.o. to wiodący producent hydraulicznych spoiw mineralnych (drogowych, budowlanych). Oferta obejmuje wysokiej jakości produkty DROHART przeznaczone do stabilizacji i ulepszania gruntu oraz wzmacniania podłoża. Spoiwo ulepszające Stabifen przeznaczone do wzmacniania i osuszania gruntu oraz spoiwa Terramix Hydro dla hydro-inżynierii. Produkujemy również Spoiwa HSG przeznaczone dla górnictwa podziemnego. Zajmujemy się również badaniami i doradztwem technicznym w zakresie doboru materiałów i technologii. Od 2013 roku świadczymy usługi dla sektora energetycznego w zakresie odbioru i zagospodarowania ubocznych produktów spalania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.