Spoiwex sp. z o.o.
ul. Boczna 6
44-249 Żory

e-mail: biuro@spoiwex.pl
tel. +48 32 734-03-15

Partnerzy:

Rozwiązania dla budownictwa i górnictwa

Spoiwex Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem nowoczesnych spoiw hydraulicznych przeznaczonych dla inżynierii komunikacyjnej (drogowej, kolejowej, lotniskowej), hydro-inżynierii, budownictwa kubatorowego oraz górnictwa podziemnego. Dodatkowo świadczymy usługi dla sektora energetycznego w zakresie odbioru i zagospodarowania ubocznych produktów spalania z elektrowni. Zajmujemy się również badaniami i doradztwem technicznym w zakresie doboru materiałów i technologii.

Charakterystyka produktów

Nasze rozwiązania charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale są zarówno ekonomicznei ekologiczne. Stawiamy na rozwój nowych technologii, a nasi inżynierowie i technolodzy dokładają wszelkich starań, żeby nasze produkty odpowiadały rosnącym wymaganiom i potrzebom nowoczesnego rynku budowlanego. Główne obszary zastosowań to:
  • stabilizacja gruntu (spoiwo drogowe Terramix)
  • wzmacnianie podłoża (spoiwa drogowe Terramix, Stabifen)
  • ulepszanie gruntu (spoiwa drogowe Terramix, Stabifen)
  • wykonywanie pionowych przegród przeciwfiltracyjnych (spoiwa Terramix Hydro)
  • wykonywanie wykopów wąskoprzestrzennych (spoiwa Terramix Hydro)
  • wykonywanie pasów podsadzkowych (spoiwa górnicze HSG)
  • wypełnianie pustek poeksploatacyjnych (spoiwa górnicze HSG)

Transport i dostawa

Dysponujemy własnymi środkami transportu i możemy dostarczać spoiwa na miejsce przeznaczenia przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Wszystkie samochody wyposażone są kompresor, a kierowcy mają duże doświadczenie w poruszaniu się w warunkach budowy czy kopalni.

Realizacja zamówień

Zamówienia realizujemy na bieżąco, z jednodniowym wyprzedzeniem. Doskonała znajomość realiów rynku budownictwa drogowego sprawia, że wiemy jak ważne jest żeby terminowo realizować dostawy materiału i niepotrzebnie nie wstrzymywać prac.

ico zamknij